O Nas

Serwis samochodowy Inter Auto powstał na bazie wieloletniego doświadczenia w branży motoryzacyjnej  oraz  pasji do motoryzacji.

Naszą misją jest zadowolenie i bezpieczeństwo klientów poprzez standard świadczenia usług na najwyższym poziomie, porównywalnym do Autoryzowanych Stacji Obsługi.

Oferujemy szeroką gamę usług mechanicznych, które nasi doświadczeni mechanicy wykonają z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem Zajmujemy się serwisem samochodów osobowych i dostawczych klientów indywidualnych oraz flot firmowych. Kompleksowość naszej oferty zapewnia Stacja Kontroli Pojazdów, w której wykonają Państwo obowiązkowe badanie techniczne, dopuszczające auto do ruchu. Aby pojazd zawsze wyglądał świeżo i czysto oferujemy również myjnię ręczną oraz kompleksowe czyszczenie wnętrza pojazdu.

Nasi klienci mogą liczyć na fachową pomoc i obsługę oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dla Państwa komfortu przyjęcie auta odbywa się w przestronnej sali obsługi klienta, a nowoczesna hala serwisowa wyposażona jest w profesjonalny sprzęt. Na czas trwania naprawy oferujemy wygodną, klimatyzowaną poczekalnię z darmowym Wi-FI  oraz aktualną prasą, gdzie w komfortowych warunkach, miło spędzą Państwo czas przy filiżance kawy lub herbaty.

Dołącz do grona zadowolonych klientów Serwisu Samochodowego Inter Auto i przekonaj się, że możesz polegać na naszej pasji, doświadczeniu i wysokim standardzie obsługi.